Вход

Олексій. 21 рік

Я досі перебуваю у шокованому стані через те, що сталось у моєму житті.

Ще рік тому я був найщасливішою людиною у світі: гарна робота, власне житло, кохана людина поряд, навіть собаку купили для повної гармонії, але все це закінчилось в одну мить.

Мій партнер, Сашко, поїхав у гості до батьків на кілька днів і зник. Я дзвонив та писав повідомлення безліч разів, та він не відповідав. Пізніше я отримав смс з невідомого номера наступного змісту: «Залиш нашого сина, він хворий на гомосексуалізм і ми зробимо все, щоб його вилікувати». Не гаючи часу я поїхав до будинку його батьків. В квартиру мене не пустили, його батьки відмовились зі мною розмовляти та погрожували викликати міліцію, якщо я не поїду геть. Того ж дня від однієї з сусідок я дізнався, про те, що мого коханого батьки закрили у психлікарні. З уривчастих відомостей від друзів Сашка я дізнався, що в лікарню до нього нікого не пускали, а через 3 місяці «вилікуваного» відправили додому. Через непотрібне йому лікування в нього з'явилось багато проблем із пам'яттю, увагою, мисленням, з життєрадісного успішного студента він перетворився у напівовоча.

Коли ж я звернувся з пропозицією допомогти доглядати Сашка, його батьки сказали що я буду горіти в пеклі. Самі ж щоденно ходять до церкви замолювати скоєне, але ж хіба це може щось виправити.

 

Другие материалы в этой категории: « Микола. 21 рік Тамара. 28 років »

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены