Вход

У Львові біля готелю, де зібралася ЛГБТ-спільнота, виникла сутичка

У львівському готелі, де розпочалася конференція-відкриття фестивалю представників ЛГБТ, заблокували учасників акції. Про це повідомила один з організаторів Олена Шевченко в Facebook.

 

"Нас заблокували в готелі. Поліція каже, що ці люди в масках просто зустрічають тут своїх друзів", - пише вона. З її слів, це ультраправі активісти, і їх близько 300.

Пізніше в поліцію надійшов дзвінок про мінування готелю. Пізніше до готелю під'їхали співробітники поліції, пожежники і медики. Здійснюються заходи щодо перевірки будівлі на наявність вибухових пристроїв, відбулась евакуація активістів з будівлі.

Коли стражі порядку вивели з приміщення готелю представників ЛГБТ-спільноти, щоб супроводити їх до автобусів, люди в масках почали жбурляти в їх бік камінням.

Біля готелю, де зібралися представники Фестивалю гідності «Львів-2016», виникла сутичка між представниками ЛГБТ та невідомих у масках. Про це із місця події повідомляє кореспондент IA ZIK.

Ситуацію під контролем тримали правоохоронці.

Нагадаємо, сьогодні у Львові мав відбутися Фестиваль рівності і ЛГБТ-квест. Проте влада Львова не давала своєї згоди на проведення цих заходів.

Під час сесії ЛМР капелан міськради Павло Дроздяк озвучив заяву УГКЦ на чолі з архієпископом Львівським Ігорем (Возьняком) щодо Фестивалю рівності.

Львівський окружний адміністративний суд заборонив проведення 19 березня акцій на площі перед Оперним театром (пр. Свободи). Позов задовольнили повністю. 

 

Последнее изменениеСуббота, 19 Март 2016 17:14

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены