Вход

Реакция СМИ на баннерную кампанию

Избранное Реакция СМИ на баннерную кампанию


Сайт zaxid.net опубликовал сообщение о нашей кампании направленной на борьбу с проявлениями дискриминации и нетолерантности в Украине. Ниже приводим текст опубликованной статьи:

 

 

 У Львові з'явилися рекламні щити, присвячені боротьбі з гомофобією. Це частина інформаційної кампанії, яку у Львові, Одесі, Житомирі та Кривому Розі провадить громадська організація «Гей-альянс Україна» та посольство Нідерландів в Україні.

На рекламних білбордах зображені люди із закритими обличчями і гаслами на кшталт «Я не можу показати своє обличчя, тому що 68% українців вважає, що я не маю права створювати сім'ю». На рекламному щиті також вказана адреса сайту Tolerance.in.ua.

У компанії "Прайм-групп", якій належать рекламні щити, ZAXID.NET відмовились пояснити, хто є замовником рекламної кампанії, і розповісти про її вартість.

Як з'ясував ZAXID.NET, ця вулична реклама є частиною великого інформаційного проекту «Сприяння реалізації основних прав і свобод людини та протидія гомофобії за допомогою підвищення обізнаності громадськості», ініційованого громадською організацією «Гей-альянс Україна» та посольством Нідерландів в Україні.

«Ми не пропагуємо гей-весілля абощо – наш проект спрямований на боротьбу з дискримінацією сексуальних меншин», – пояснив ZAXID.NET представник «Гей-альянсу Україна» Володимир Науменко.

За його словами, метою такої вуличної реклами є поширення інформації про толерантність і серед представників ЛГБТ-спільнот, і серед населення загалом.

Джерело: ZAXID.NET

Последнее изменениеСреда, 10 Декабрь 2014 19:51

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены