Вход

У день боротьби з гомофобією житомирян закликали бути толерантними і захищати свої права

У Міжнародний день боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією представники правозахисного проекту «Вільні та обізнані» закликали житомирян бути толерантними та захищати права і свободи людини, які гарантовані Конституцією.

 

Гомофобія - збиральна характеристика для різних форм негативної реакції на прояви гомосексуальності, а також на пов'язані з нею суспільні явища.

Міжнародний день боротьби з гомофобією транс фобією та біфобією у світі відзначають 17 травня. Саме 17 травня 1990 року Генеральна асамблея Всесвітньої організації охорони здоров'я виключила гомосексуальність зі списку психічних захворювань.

Про відзначення такого дня житомиряни, яких ми опитали на вулиці Михайлівській, не знають. Також мало хто міг пояснити значення терміну «гомофобія».

Більшість опитаних вважають, що лесбі, геї, бісексуали, трансгендери (ЛГБТ) повинні мати такі ж права, як і решта громадян України. Багато хто з опитаних переконані, що права представників нетрадиційної сексуальної орієнтації мають бути захищеними лише якщо вони не афішують своїх почуттів на людях. Дехто вважає гомосексуальність розладом або захворюванням, яке необхідно лікувати.

Представники правозахисного проекту «Вільні та обізнані» роздали перехожим листівки у яких пояснюється, що таке права людини, дискримінація, толерантність та демократія. Вони переконані: лише якщо людина знає свої права, вона може вимагати від держави їхнього виконання. Тих, хто бажає дізнатися більше про захист прав, закликали долучатися до кампанії через Інтернет та соцмережі: tolerance.in.uafacebook.com/toleranceinua

www.zhitomir.info

Медиа

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены