Вход

1ZT.UA - Геї, а не «гоміки»: у Житомирі з’являться банери із закликами до коректності

У рамках проекту «Сприяння реалізації основних прав і свобод людини і протидія гомофобії допомогою підвищення обізнаності громадськості», який організація «Гей-альянс Україна» проводить за підтримки посольства Королівства Нідерланди, розроблена нова банерна кампанія.

 

Її головна мета - заклик до коректної мови, а одна з основних завдань - підвищення рівня толерантності в українському суспільстві.

Шість нових банерів під загальним слоганом «Говори правильно» з'явилися в п'яти українських містах: Києві, Одесі, Кривому Розі, Житомирі та Вінниці.
Плакати закликають не використовувати стигматизує слова щодо людей з інвалідністю, євреїв, ромів, гомосексуалів, жінок та ВІЛ-позитивних.
«На жаль, в повсякденній мові, а часом і в ЗМІ нам часто доводиться стикатися з характеристиками представників тієї чи іншої демографічної групи, які толерантними ніяк не назвеш. Висловлювання подібного роду доводилося чути навіть від депутатів Верховної Ради України.

У зв'язку з цим автори проекту вважають за необхідне популяризувати основні поняття у сфері прав людини, в тому числі - розповісти про те, як уникнути стигматизує визначень, навчивши українців правильним термінам. Адже рано чи пізно жертвою подібного ставлення може стати будь-яка людина, оскільки всі ми так чи інакше належимо до певних меншин: за національною ознакою, станом здоров'я, статевої приналежності, сексуальної орієнтації і так далі», - кажуть організатори.

В рамках кампанії, як і в минулому році, планується проведення вуличних акцій з роз'ясненнями про права людини та демократії.

http://www.1.zt.ua/themes/misto/geyi-a-ne-gomiki-u-zhitomiri-zyavlyatsya-baneri-iz-zaklikami-do-korektnosti.html

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены