Вход

Візьми участь у конкурсі – виграй планшет

Всеукраїнський фестиваль короткометражних фільмів для дітей та підлітків «Єдність і толерантність», який проходить в Україні з 16 вересня 2015 року, оголошує конкурс дитячих малюнків і фотографій.

 

Юним учасникам конкурсу пропонується створити малюнок або фотографію, яка проілюструє цінність взаємної поваги. Це може бути будь-який сюжет на тему терпимості до людей з іншим світоглядом, поваги до несхожих звичаїв і традицій, розуміння альтернативних точок зору.

Учасниками конкурсу можуть стати молоді люди у віці від 5 до 18 років. Переможців у трьох вікових категоріях визначать користувачі соціальних мереж шляхом прямого голосування. Голосування завершиться 15 листопада, а переможців оголосять 1 грудня 2015. Призовий фонд конкурсу – 30 електронних планшетів – будуть розподілені між 10-ма фіналістами у кожній із трьох вікових категорій. Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися і завантажити малюнок або фотографію в електронному форматі на сайті tolerancefilmfest.org.ua. Прийом заявок відкрито з 15 вересня.

Програма кінофестивалю «Єдність і толерантність» складається з трьох блоків короткометражних фільмів для різних вікових груп (5-8 років, 9-13 років і 14-18 років). Після кожного перегляду на глядачів чекає обговорення для обміну думками і пошуку відповіді на питання: що ж таке толерантність і як її досягти? Гостями фестивалю стали режисери фільмів – вони особисто представлять частину показів і дадуть відповіді на питання аудиторії.

Фестивальні покази йдуть у 13 містах України з вересня по листопад. Старт фестивалю – 16 вересня в Києві. Глядачі можуть зареєструватися на безкоштовні покази на сайті tolerancefilmfest.org.ua

Організаторами фестивалю «Єдність і толерантність» виступають Goethe-Institut в Україні та Міністерство закордонних справ Німеччини, за участі фестивалів Interfilm Berlin і KUKI teen screen, а також компанії «Артхаус Трафік».

Фестиваль дякує медіапартнерам: Піксель, Наше радіо, Журнал Фокус, oKino.ua, LB.ua, UAUA.info, Promum, ГУРТ

Последнее изменениеВторник, 15 Сентябрь 2015 18:32

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены