Вход

В Україні розпочинають камін-аут-кампанію

"Гей-альянс Україна" запускає кампанію видимості "Ми є".

Організатори кажуть, що однією з найважливіших умов зміни громадської думки щодо ЛГБТ є видимість спільноти.

 

"Для пересічного жителя України якісь невідомі йому 10 відсотків населення країни, які відносять себе до числа представників ЛГБТ, продовжують залишатися абстракцією. Доти, доки поруч не з'являється конкретна людина, яка відкрито заявила про це, - друг, родич, сусід або співробітник", - йдеться в повідомленні "Гей-альянс Україна".

Ініціатори кампанії наголошують, що камін-аут - це можливість знайти свободу і внутрішній спокій, відчути себе повноцінним членом суспільства, а не людиною другого сорту.

У рамках ініціативи вони будуть публікувати у відповідному розділі сайту історії людей, для яких камін-аут став поворотною точкою в житті, або тих, хто лише нещодавно відчув себе готовим до цього кроку. Організатори пропонують надсилати свої тексти за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. і додавати своє фото.

Камін-аут ініціатива "Ми є" реалізується в рамках інформаційної кампанії "Вільні бо обізнані" за підтримки посольства Королівства Нідерланди в Україні.

Оставьте свой комментарий

Оставить комментарий от имени гостя

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.
правилами и условиями.
  • Комментарии не найдены