K-olours (вибране)
K-olours (вибране)

Станіслав Міщенко

stasidlo2011@gmail.com

Номінація: фото-художник

Камера: Canon AE-1

Плівка: Kodak Ektar 100

 

Вони живуть приховано, проте вони існують. У виставці ломографії K-olours київський фотограф та ЛГБТ-активіст Станіслав Міщенко зобразив лесбійок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТ) свого міста у різноманітті кольорів. На фотографіях герої представлені лише силуетами. Але вони барвисті, наповнені мотивами та патернами Києва – листям, квітами, мозаїкою, графіті.  Київська спільнота живе приховано, але лесбійки, геї, бісексуали та трансгендерні люди в Україні існують, живуть поряд, і є частиною різноманіття, що оточує нас всюди. Життя різнокольорове!

Лесбійки, геї, бісексуали і трансгендерні люди в Україні часто в небезпеці. Напади, нажаль, стали звичайним явищем. В парламенті зареєстровані та очікують голосування закони про так звану “гей-пропаганду”, на кшталт російських. Анти-ЛГБТ риторика використовується консервативними діячами для дискредитації про-європейського шляху України.

Знімки виконані на плівку, в стилі ломографії, з використанням техніки подвійної експозиції. Кожен з тридцяти портретів має свій превалюючий колір. Розміщені разом, вони створюють веселку. Таким чином, не лише кожен окремий портрет, а й вся експозиція в цілому має своє послання, зміст якого простий: “Ми приховані, ми не завжди відкриваємось, але в кожному з нас є свій колір. І разом ми робимо світ яскравіше!”

Виставка вперше була представлена в Мюнхені, Ніимеччина, в січні 2014 року. 

Рейтинг: 3 / 2 голоса  
Только авторизованные пользователи могут оценивать это изображение